Koupaliště Rokytnice nad Rokytnou

Koupaliště Rokytnice n.R.Stavba koupaliště v Rokytnici nad Rokytnou byla realizována počátkem 70. let z převážné většiny svépomocnou prací občanů. Na tehdejší dobu se jednalo o velmi zdařilé dílo, které si brzy našlo svoje příznivce a stalo se vyhledávaným cílem výletů za koupáním. Díky své nevelké vzdálenosti od okresního města a malebnosti prostředí, do kterého je umístěno,  je už od svého vzniku oblíbeným místem odpočinku i občanů Třebíče. 

V areálu koupaliště se nachází velký bazén o rozměrech 50 x 35 m s plynulým vstupem do vody a malý bazén pro neplavce. Koupaliště je napouštěno kvalitní podzemní vodou, která je po celou sezónu udržovaná v dobré kvalitě. Bazén je vybaven skokanskými prvky a skluzavkou. Pláž koupaliště je travnatá s pravidelnou údržbou. Občerstvení je zajištěno v restauraci s celodenním provozem, která nabízí jak nápoje, tak studená i teplá jídla. Návštěvníkům koupaliště slouží šatny pro muže a ženy. V areálu se dále nachází travnaté fotbalové hřiště 1. SK Rokytnice nad Rokytnou a hasičská dráha. Pro potřeby her návštěvníků areálu slouží travnatá plocha s udržovaným trávníkem vedle přístupové komunikace a hřiště pro plážový volejbal, pro děti kolotoč a houpačky.

V roce 2005 bylo provedeno zastřešení sezení kolem betonového parketu, vytvoření míst pro odstavení jízdních kol a doplnění a oprava komunikačních ploch.

Dosavadní nájemci areálu na koupališti:

- do konce roku 2014: Marián Vahiľa ze Starče

- rok 2015: Gabriela Kirika z Třebíče

- od 1.4.2016: Karel Ošmera z Třebíče.

V areálu koupaliště jsou pořádány v letním období také taneční zábavy a sportovní a společenské akce (festival ROKYTNÁ FEST, závody TFA "Rokytnické galeje", Setkání Rokytnic ČR apod.).  

Cena vstupného je stanovena provozovatelem koupaliště.

Do areálu koupaliště je zakázán vstup se psy a ostatními zvířaty !

Koupaliště Rokytnice n.R.

Takto si můžete koupaliště pamatovat ještě z nedávné doby: 
Koupaliště Rokytnice n.R.            Koupaliště Rokytnice n.R.


Po úpravách, které trvaly necelé dva měsíce...

Koupaliště Rokytnice n.R.    Koupaliště Rokytnice n.R.    koupaliste-restaurace
 
Koupaliště Rokytnice n.R.    Koupaliště Rokytnice n.R.    Koupaliště Rokytnice n.R.
  

Koupaliště Rokytnice n.R.

Kontaktní formulář

Vzkaz *
Jméno
Příjmení
E-mail *